„Running” Ronnie’ego O’Sullivana w limitowanym, ręcznie numerowanym wydaniu!

Autobiografia Ronnie’ego O’Sullivana „Running” to kultowa pozycja dla każdego fana snookera. Książka przed kilkoma miesiącami trafiła do polskich księgarni, a teraz z okazji zbliżających się świąt wydawnictwo SQN przygotowało jej specjalne wydanie. Od dziś można zamawiać 210 unikatowych egzemplarzy: 170 w zielonej i 40 w czarnej, twardej oprawie. Każda książka posiada indywidualny, ręcznie wpisany numer.

Książki dostępne wyłącznie w księgarni wydawnictwa SQN:

- wydanie w zielonej oprawie (170 egz.):
http://www.labotiga.pl/running-limitowana-zielona

- wydanie w czarnej oprawie (40 egz.):
http://www.labotiga.pl/running-limitowana-czarna

Cena egzemplarza to 49 zł.

Zobacz film prezentujący limitowaną serię książki „Running”:

Kliknij tutaj

O książce:

Uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Ojciec skazany za zabójstwo. Bolesne rozstanie z kobietą życia poznaną na spotkaniu anonimowych narkomanów… Bieganie, które okazało się ucieczką i szansą na lepsze jutro.

Szczera spowiedź legendy snookera Ronnie’ego O’Sullivana. Książka o smutkach i radościach życia – wielkich sukcesach, jak pięć tytułów mistrza świata czy maksymalny brejk wbity w rekordowym czasie, ale też spektakularnych klęskach. Nie tylko tych ponoszonych przy snookerowym stole.

Running

Running

Bezkomprmisowa opowieść nietuzinkowego sportowca. Autobiografia człowieka, który zrozumiał, że kiedy dzieje się źle, trzeba znaleźć coś, co nada życiu sens.

Ekskluzywne wydanie kultowej autobiografii Ronnie’ego O’Sullivana. Zaledwie 210 ręcznie numerowanych egzemplarzy. Limitowana seria tylko dla prawdziwych koneserów snookera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>